Statybinių atliekų išvežimas | Stambiagabaričių atliekų išvežimas

Jums patogiu laiku:

  • Išvežame statybines atliekas iš butų, gyvenamų namų, ofisų bei kitų objektų Vilniuje ir Vilniaus rajone dideliais ir mažais kiekiais.
  • Teikiame krovimo paslaugas. Mūsų krovėjai greitai ir tvarkingai pakrauna atliekas į automobilį.
  • Jūsų pageidavimu statome 10 kubinių metrų statybinių atliekų konteinerį.
  • Statybinės ir griovimo atliekos: betonas, gelžbetonis, plytos, čerpės, keramika, plastmasė, stiklas, mediena, smėlis, akmenys, asfaltas ir kt.
  • Įvairių stambiagabaričių atliekų išvežimas.

Yra daugybė įmonių, kurios išveža statybines šiukšles ypač patraukliomis kainomis. Tai tikra tiesa. Tik bėda yra tame, kad po to tos šiukšlės keliauja ne į statybinių atliekų sąvartyną, o į miškus, parkus, kur mes patys poilsiaujame.

UAB “Cargovita” įmonė, kuriai rūpi gamta ir žmonių gerovė! Štai kodėl mes turime sutartis su sąvartynais ir visos šiukšlės keliauja tenai. Sąvartynuose šiukšlės yra rūšiuojamos, perdirbamos – taip saugoma gamta, taip saugomas žmogus.

UAB “Cargovita” už švarią ir saugią aplinką be šiukšlių!

Viena iš pagrindinių įmonės veiklos sričių yra statybinių šiukšlių išvežimas. Įmonė dirba ne vienerius metus, todėl turi sukaupusi didelę patirtį šiose srityse ir gali pasiūlyti klientams optimalius sprendimus, atitinkančius kokybės ir kainos santykį. Esame daug dirbę su Vilniuje esančiu prekybos centru „Akropolis“, „Forum Cinemas Vingis“ Vilniuje, taip pat su ne viena statybų kompanija. Jau nekalbant apie kasdienius fizinių asmenų užsakymus.

Atminkite, kad mūsų įmonėje kiekvienas klientas yra svarbus! Mes atsižvelgiame į kliento poreikius ir siūlome optimaliausius bei pigiausius sprendimus. Kiekvienu konkrečiu atveju kainos gali būti peržiūrimos ir derinamos kliento naudai.