Apie įmonę

UAB „Cargovita“ tai ambicinga įmonė, turinti tik vieną tikslą – greitai, kokybiškai ir nebrangiai įvykdyti užsakovų pageidavimus. Mūsų įmonėje dirba darbštūs ir atsakingi darbuotojai, preciziškai atliekantys jiems patikėtus darbus.

Mūsų įmonė vykdo plataus profilio darbus. Tai krovinių vežimas, statybinių bei buitinių atliekų išvežimas į sąvartynus, buitinės technikos surinkimas ir pridavimas utilizavimui, krovėjų paslaugos.

Įmonė dirba ne vienerius metus, todėl turi sukaupusi didelę patirtį šiose srityse ir gali pasiūlyti klientams optimalius sprendimus, atitinkančius kokybės ir kainos santykį. Esame daug dirbę su Vilniuje esančiu prekybos centru „Akropolis“, „Forum Cinemas Vingis“ Vilniuje, taip pat su ne viena statybų kompanija. Jau nekalbant apie kasdienius fizinių asmenų užsakymus.

Nereikia pamiršti, kad mūsų įmonėje yra taikoma lanksčių kainų sistema, prisitaikanti prie kliento poreikių. Esant dideliam šiukšlių kiekiui ar dažniems užsakymams, kainos yra peržiūrimos ir proporcingai mažinamos kliento naudai.

Taip pat įmonėje „Cargovita“ veikia lojalumo programa. Klientai, kurie atves į įmonę naujų klientų automatiškai gaus nuolaidas kitoms paslaugoms.

UAB „Cargovita“ tai kokybės garantas. Rinkdamiesi mus, Jūs taupote savo laiką ir pinigus.

Jūsų rūpesčiai, tai UAB „Cargovita“ rūpesčiai. Mes nepaliksime Jūsų bėdoje, nes Jūs mums rūpite!

UAB „Cargovita“ įsigilina į kliento poreikius ir pateikia optimalius sprendimus būtent Jums.

Pasitikėjimas, pagarba, skaidrumas tai vertybės, kuriomis tikime. Jūsų užsakymai bus įvykdyti laiku ir kokybiškai. Iškilusias Jūsų problemas spręsime kartu, siekdami ne išlošti iš Jūsų problemų, o jas nebrangiai ir kokybiškai išspręsti.

Optimalūs sprendimai Jums. Nes Jūs esate SVARBIAUSI.